Facebook’ta video nasıl indirilir?

Facebook’ta izlediğiniz videoyu kendi hesabınızda ya da sayfalarınızda paylaşmak istiyorsunuz ama videoyu bir türlü kaydedemediniz. Facebook’tan video indirme işlemlerini yapan programlar ile birlikte bir çok uygulama mevcut. Ancak sizlerle paylaşacağımız yöntemle uygulama kullanmadan saniyeler içinde videoları indireceksiniz.

FACEBOOK’TA YENİ VİDEO İNDİRME YÖNTEMİ

1. Facebook’ta indirmek istediğiniz video üzerine sağ tıklayınız ve URL göster diyerek video linkini kopyalayınız.

2. Tarayıcınızda yeni sekme açarak oraya yapıştırınız.

3. “www” yazan yeri silip yerine “mbasic” yazınız ve entera basınız.

4. Videoyu oynatınız.

5. Sağ tıklayınız ve video olarak kaydete tıklayarak indirebilirsiniz.

ANDROİD CİHAZLARDA FACEBOOK VİDEOLARINI KAYDETME

SnapTube uygulamasını indirin ve Android cihazınıza kurun. Facebook uygulamasında indirmek istediğiniz videoyu açın ve “…” simgesine tıklayın.”Copy URL” seçeneğine tıklayın.Ekranın üzerinde beliren karta dokunun; indirme işlemi başlayacak.

iOS CİHAZLARDA FACEBOOK VİDEOLARINI KAYDETME

MyMedia uygulamasını App Store üzerinden yükleyin. Facebook uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin.Videoyu çaldıktan sonra paylaşma seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe dokunun ve “Bağlantıyı kopyala” seçeneğine dokunun. MyMedia uygulamasını açın. Burada savefrom.net web sitesini açın ve az önce kopyaladığınız adresi yapıştırın.Videoya göre HD veya SD kalitesinde indirme seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneklerden birine dokunarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

READ :  İnstagramda Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.