İnstagram best nine 2017 nasıl yapılır?

Sosyal medya devi instagram best nine 2017 uygulamasını başlattı. Birçok insan bu yıl sosyal medya sitesinde yayınladığınız en popüler dokuz en sevilen fotoğrafı, bir araya getirebiliyor.

BEST NİNE 2017 NASIL YAPILIR?

Öncelikle bestnine2017 sitesine girilmesi gerekiyor. Sitenizi oluşturmak için yapmanız gereken tek şey, Instagram kullanıcı adınızı sitedeki Instagram ID kutusuna yazın .Oturum açmanıza gerek olmayacak.

2017 best nine, bu sene gönderdiğiniz en beğenilen dokuz fotoğrafı otomatik olarak bulacaktır.

İSTENİLEN FOTOĞRAF NASIL SEÇİLİR?

Özel bir ayarlama durumunda En iyi dokuz kolaj istiyorsanız, geçici olarak genel bir profile geçiş yapabilir, resminizi oluşturabilir ve ardından özel moda dönebilirsiniz. Üçüncü taraf bir hizmetin yayınınızı taramasına izin vermekten rahatsızlık duyuyorsanız, bunun yerine kendi en iyi dokuz fotoğrafı oluşturabilirsiniz.

Bunu, Instagram resimlerinizi kendiniz inceleyerek ve Instagram’ın kendi Layout uygulamasını kullanarak bir kılavuzda düzenlemek suretiyle yapabilirsiniz.

Bu yöntemi kullanarak, “en iyi” resimlerinizden birkaçını tercih ettiğinizden daha az popüler olanlar için değiştirerek biraz da dolandırıcı olma avantajına sahipsiniz.

READ :  Instagram'ın pek bilinmeyen 10 özelliği!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.