İnstagram’da Gizli Profilleri Nasıl Görebilirim?

Instagram Gizli Profili Nasıl Görebilirim?

İnstagram’da profili gizli birisini gördünüz ve profilini incelemek istiyorsunuz. Ama istek göndermek istemiyorsunuz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?

1- Sahte hesap açarak takip edebilirsiniz.

Instagram’da gizli bir profili görüntülemek sahte hesap ile görüntülemek basit ama etkili bir çözümdür. Gerçekçi bir sahte hesap açarak takip etmek istediğiniz hesapları kimliğinizi gizleyerek kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Peki ne tür bir sahte hesap?

a) Profil erkek profiliyse; Sahte kadın hesapları açarak ve birkaç adet resim ekleyip profili gizlerseniz başarılı olma ihtimaliniz yüksektir. Bu tarz hesaplar ile erkek hesaplarını takip etmek kolay olacaktır ama bayan hesaplarını takip etmek zor olabilir. Onun için de başka bir yöntemimiz var.

b) Profil bayan profiliyse; Sahte bir butik hesabı açarak bayan hesapların profillerini takip edebilirsiniz. Gizli profilleri aşmak için birebir yöntemdir.

2- Instagram gizli profilleri görme uygulamalarını deneyebilirsiniz.

Biz araştırdık pek bi verim alamadık ama denemekte fayda var. Google’a, “instagram private profile viewer” yazarsanız girdiğiniz sitelerde kullanıcı adıyla deneyebilirsiniz.

3-Diğer sosyal medya hesaplarından inceleyebilirsiniz.

Resimlerini görmek istediğiniz kişiyi diğer sosyal medya hesaplarından incelemelisiniz. Bu şekilde kullanıcı eğer instagramda fotoğrafını paylaşırken Facebook, Twitter veya Tumblr gibi sosyal medya araçlarından fotoğrafı paylaşmışsa bu mecralardan da ulaşabilir durumda olmanıza olanak sağlanıyor. Çünkü bazı kullanıcılar fotoğrafını çoğu kez Facebook üzerinden ve herkese açık olarak Tumblr, Twitter üzerinden paylaşabiliyor. Bu biçimde kullanıcının içeriklerini eğer paylaşılmışsa görebilirsiniz.

READ :  Başkasının telefonunda nasıl kayıtlıyım?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.